Martinovy stránky

Ahoj, vítám tě na mojí webový stránce.Zde si můžeš najít všechny informace o autech, obrázky aut, przentace, zasmát se s mími vtipy a vtipnými obrázky,stáhnout si něco do mobilu, atd. ...... .Přeju Ti nádherné pokoukání na mých stránkách ..... a někdy zas ..... AHOJ

O rádiu

Informace o vzniku a procházka rádiem

Z historie

První úvaha o založení a spuštění rádia tohoto formátu se zrodila v hlavě Ing. Lumíra Skokana v únoru 2005. Pro zprovoznění takového rádia bylo však zapotřebí najít strategického partnera, který fandí tomu stylu hudby a není mu jedno, co se v současné době vysílá v terestrických rádiích. Začátkem března 2005 bylo započato jednání právě se společností Czech Computer, s jejím majitelem panem Josefem Matějkou. Slovo dalo slovo a začalo se na formátu DANCERADIA pilně pracovat. Výsledek práce za vydatné pomoci Vláďi Apltauera byl zúročen slavnostním spuštěním 1.7.2005 kde slavnostně pokřtila a sputila vysílání skupina "VERONA". Dance radio svým zaměřením chce hlavně oslovit posluchače věkové kategorie 15-35, ale najdou se i starší, kteří tento styl hudby preferují. V programu rádia uslyšíte taneční hudbu současnou, ale i to nej z let minulých a spoustu novinek ze světových hitparád. Naším cílem je v první fázi proniknout k posluchačům pomocí kabelů, a to UPC a KARNEVAL. Pokud vše půjde dle našich předpokladů, možná že se uslyšíme i v éteru.

Současnost

Dancerádio vysílá bezmála třetím rokem. Za toto období oslovilo mnoho posluchačů různého věku. V současné době si rádio naladí denně cca 45 tis. posluchačů ve věku od 15 -45 let (s přesahem). Vysílání si mohou posluchači naladit jednak prostřednictvím internetu a již nas mohou ladit v síti UPC prozaím oblast Praha (90,5 a 107,8 MHz) a celorepublikově v digitální IP televizi společnosto O2. Nezůstáváme pozadu, již v průběhu roku 2008 k vám budeme ještě blíž !! (Již brzy)

Technické zázemí

Srdcem vysílání DANCERADIA je vysílací software Cart Master od společnosti 8bc. Vysílání plánujeme pomocí softwaru G-Selector

8bcG-Selector
Veškerou výpočetní techniku, potřebnou pro provoz rádia dodává firma Czech Computer s.r.o. Odbavovací software obstarává 70% vysílání, které můžete ladit na internetu prostřednictvím portálu PLAY.CZ, kabelový rozvod UPC a dig.poslech O2. Pro spojení s Vámi na telefonní přání používáme telefonní hybrid TH 02 RD. Signál je upravován pomocí digitálního Modulačního procesoru na bázi DSP - TRANSDIGI 2009 . Mikrofon, přes který slyšíte moderátory, jeSHURESM7B. Mixážní pult, který vše zmixuje do výsledné podoby, MACKIE ONYX 1620, pro odposlech ve studiu využíváme aktivní monitory TAPCO-MACKIE S-5 + SW10.

Odbavovací stanoviště
Odbavovací stanoviště
Odbavovací stanoviště
Odbavovací stanoviště
Režie - pracoviště selektoristy
Režie - pracoviště selektoristy
Odbavovací stanoviště
Odbavovací stanoviště
Pohled do režie z namlouvací kabiny
Pohled do režie z namlouvací kabiny
Pracoviště vedoucího programu
Pracoviště vedoucího programu
Místnost pro hosty
Místnost pro hosty

 
Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.