Martinovy stránky

Ahoj, vítám tě na mojí webový stránce.Zde si můžeš najít všechny informace o autech, obrázky aut, przentace, zasmát se s mími vtipy a vtipnými obrázky,stáhnout si něco do mobilu, atd. ...... .Přeju Ti nádherné pokoukání na mých stránkách ..... a někdy zas ..... AHOJ

Bob Sinclar

Jméno: Bob Sinclar
Index DJ: 80
Datum vzniku: 10.5.1969 v Paříž, Francie
Věk: 40
Znamení: Býk
Žánr: Dance, Pop
Web DJ: www.bobsinclar.com

Bob Sinclar, vlastním jménem Christophe Le Friant, je hudební producent, DJ, vlastník a zakladatel značky Yellow Productions. Christopher vyrůstal v na divokém pařížském předměstí Le Marais. Původně se měl stát tenisovým profesionálem, ale postupem času se stále více chtěl věnovat hudbě. „Poprvé mě tahle hudba naprosto strhla, když jsem viděl dva Dje v klubu Le Palace. Bylo úžasné slyšet  Todda Terryho hrajícího Can You Party a Erica B s Rakimem, I Know You Got Soul," vzpomíná. Dýdžejem se stal v roce 1986. V 90. letech se v Paříži začala velmi rychle rozvíjet taneční scéna a Chris se od počátku stal jedním z jejich hlavních protagonistů. Poprvé na sebe výrazně upozornil v roce 1998 hitem Gymtonic, na kterém spolupracoval s Duft Punk. Track obsahoval samply z tréninkové kazety Jane Fondové, samozřejmě bez jejího souhlasu.

Bob podle Muže z Akapulka
Přezdívku Bob Sinclar převzal z filmu Phillipe de Broca La Magnifique (Muž z Akapulka) s Jean Paul Belmondem. Sinclar pracoval také pod jinými pseudonymy. V dobách, kdy se ještě věnoval hip hopu a acid jazzu, si říkal například The Mighty Bop a Reminiscence Quartet. Za kariéru si pohrál s velkým počtem hudebních žánrů. Jeho debutové album Paradise (1998) obsahovalo úspěšné hity jako The Ghetto a Ultimate Funk a samozřejmě Gym Tonic. O dva roky později přišel se sofistikovanějším zvukem na albu Champs Elysées, které mělo ambice stát se populárním nejen na tanečním parketě. „První album bylo jen pár tracků,“ přiznává. „Uspěchal jsem to s jeho vydáním. Tuhle desku jsem celý rok remixoval od A do Z.“ Opravdový průlom ale přišel s albem jednoduše nazvaném III. Obsahovalo hity jako The Beat Goes On, Nature Boy a Kiss My Eyes.

Letní hit jménem Love Generation
S dalším albem Western Dream a singlem Love Generation, s nímž se umístil na prvních příčkách mnoha hitparád, dosáhl Bob Sinclar vrcholu. Podařilo se mu namíchat hudbu s disco drivem, která zní líbivě, ale nesklouzává k lacinosti. Vokály k Love Generation nazpívala jamajská legenda Gary Pine, frontman The Wailers.  Tímto počinem se Bob Sinclar nesmazatelně zapsal do síně slávy taneční hudby. Album Soundz of Freedom vyšlo 21. května 2007. Song Rock this party opět zabodoval na tanečních parketech i mimo o ně a Bob Sinclar se stává známkou kvality, alespoň v taneční hudbě. Zajímavostí je, že Chris pro práci na každé písničce zkontaktoval nějakou osobnost ze světa hudby, u které měl pocit, že dané písní může dát jiný rozměr. Hudba Boba Sinclara se dá charakterizovat jako pop, ale pop v tom nejlepším slova smyslu.

 

Diskografie DJ Bob Sinclar

Alba

1998: Paradise
2000: Champs Elysées
2003: III
2004: Enjoy
2005: In The House (Mixované CD různých autorů)
2006: Western Dream
2007: Soundz of Freedom
2007: Bob Sinclar: Live At The Playboy Mansion

Videa

 

 
Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.