Martinovy stránky

Ahoj, vítám tě na mojí webový stránce.Zde si můžeš najít všechny informace o autech, obrázky aut, przentace, zasmát se s mími vtipy a vtipnými obrázky,stáhnout si něco do mobilu, atd. ...... .Přeju Ti nádherné pokoukání na mých stránkách ..... a někdy zas ..... AHOJ

Electronica

Electronica je širší název pro hudbu s elektronickými prvky. Do písně jsou vkládány nahrané zvuky (samply) pomocí elektronických zařízení, píseň je elektronickými zařízeními upravována (syntetizována) nebo je celá píseň vytvořena pomocí elektronického zařízení. (např. hudebním softwarem v počítači).

Electronica žánrově zasahuje elektronická hudba styly pomalé (downtempo, chill-out), rychlejší taneční (trance, dance, techno) až po alternativní a populární hudbu.

V České republice se producenti elektronické hudby sdružují v různé komunity. Mezi významné komunity v Čechách patří server Electronica, který založil český programátor a webdesigner Miroslav Holec nebo Česko-Slovenský infoserver a komunita DreamFacE, který vede Michal Škrabálek a Jarka Paseková.

 
Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.