Martinovy stránky

Ahoj, vítám tě na mojí webový stránce.Zde si můžeš najít všechny informace o autech, obrázky aut, przentace, zasmát se s mími vtipy a vtipnými obrázky,stáhnout si něco do mobilu, atd. ...... .Přeju Ti nádherné pokoukání na mých stránkách ..... a někdy zas ..... AHOJ

Kleemann ML63K: krásné zvíře

Kleemann ML63K: krásné zvíře

Kleemann ML63K: krásné zvíře: titulní fotka

Specializovaná firma na tuning vozů Mercedes-Benz, dánský Kleemann, si vzala na mušku SUV, model ML, a to hned s tím nejsilnějším motorem 63 AMG.

Nejsilnější ML ve verzi 63 AMG bylo představeno na autosalonu ve Frankfurtu na podzim roku 2005. Výkon produkovaný atmosférickým zážehovým osmiválcem s objemem 6.3 litru je 375 kW při 6800 ot./min a točivý moment na 630 Nm při 5200 ot./min. Není potom divu, že velké SUV dokáže zrychlit na 100 km/h za pět sekund a bez problémů uhánět rychlostí 250 km/h (elektronicky omezena, rychloměr končí až na hodnotě 320 km/h).

Kleemann si poradil s SUVéčkam po svém. První model byl představen na výstavě Dubai Motor Show, ale až do konce roku nebyly zveřejněny parametry, jakými tento vůz disponuje. Dánský tuner mimo dlouhého seznamu úprav přidal k pohonné jednotce dvojici velkých šnekových turbodmychadel Garrett a výkon se vyšplhal na neuvěřitelných 588 kW (800 k). Hodnota maximálního točivého momentu má hned čtyři číslice … „Krouťák“ je rovných 1 000 Nm.

Modifikovaný Mercedes-Benz ML Bi-Turbo od Kleemanna akceleruje z nuly na stovku za pouhé 4 s, což je čas, za který by se nestyděl leckterý supersportovní vůz. Po odstranění omezovače rychlosti zvládne posílené ML pokořit metu 300 km/h. Pro vyšší rychlosti byl upraven podvozek a vše bylo sladěno s 20palcovými koly s pneumatikami 315/35 R20.

Fotogalerie

Kleemann ML63K: krásné zvíře: fotka 1 Kleemann ML63K: krásné zvíře: fotka 2

 
Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.