Martinovy stránky

Ahoj, vítám tě na mojí webový stránce.Zde si můžeš najít všechny informace o autech, obrázky aut, przentace, zasmát se s mími vtipy a vtipnými obrázky,stáhnout si něco do mobilu, atd. ...... .Přeju Ti nádherné pokoukání na mých stránkách ..... a někdy zas ..... AHOJ

Nabroušené Mercedesy SL

Nabroušené Mercedesy SL

Nabroušené Mercedesy SL: titulní fotka

 Luxusní roadster Mercedes-Benz SL projde už brzy výraznějším faceliftem a dostane dvě sportovně laděné verze.

Německá automobilka představí zřejmě již za pár dní na detroitském autosalonu facelift svého luxusního kupé-kabrioletu SL, a to patrně rovnou ve vrcholných verzích. Tou pro milovníky kombinace pohodlí a výkonu bude připravena verze SL63, která nahradí současnou SL55. Osmiválcová šedesáttrojka o stejnojmenném objemu bude disponovat výkonem 525 koní a točivým momentem 630 Nm.

Pro vysloveně sportovní svezení (ano, Mercedes prý zapracoval na tom, aby se SL také lépe řídilo) bude připravena varianta SL65 AMG . Šestilitrový V12 se dvěma turbodmychadly bude dodávat výkon až 612 koní a maximum točivého momentu překoná hranici 1000 Nm. Obě verze budou vybaveny sedmistupňovou převodovkou AMG Speedshift MCT.

Proslýchá se, že inovované SL dostane výrazně přepracovanou příď ve stylu většího kupé CL, ale jak můžete vidět, stuttgartští designéři se prozatím pochlubili pouze prvním snímkem zádě „áemgéčka“, která nese agresivně tvarovaný nárazník s (zřejmě pravým) difuzorem, křidýlkem integrovaným do víka kufru. Nelze přehlédnout ani vypasenější prahové nástavce a devatenáctipalcová pětipaprsková litá kola ve stylu nejmenované automobilky se sídlem ve stejném městě.

 
Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.