Martinovy stránky

Ahoj, vítám tě na mojí webový stránce.Zde si můžeš najít všechny informace o autech, obrázky aut, przentace, zasmát se s mími vtipy a vtipnými obrázky,stáhnout si něco do mobilu, atd. ...... .Přeju Ti nádherné pokoukání na mých stránkách ..... a někdy zas ..... AHOJ

Vandenbrink GT Convertible: otevřené Ferrari 599 GTB

Vandenbrink GT Convertible: otevřené Ferrari 599 GTB

Vandenbrink GT Convertible: otevřené Ferrari 599 GTB: titulní fotka

Vandenbrink, holandská ladičská společnost, si vzal na mušku současné nejsilnější Ferrari, model 599 GTB. Po kompletní úpravě karosérie vzniká otevřený roadster, za kterým se každý otočí.

Ferrari 599 GTB Fiorano, nové kupé „rudé továrny“ z Maranella, spatřilo světlo světa na jaře roku 2006 a svým vzhledem se vrací ke klasickým sportovním vozům šedesátých let 20. století, kdy vozy Ferrari patřily k tomu nejlepšímu ve vytrvalostních závodech. Jeho tvary se přibližují většímu modelu 612 Scaglietti, ale díky kompaktnějším rozměrům působí mnohem dynamičtěji.

Právě tento vůz si vybrala ladičská firma Vandenbrink a přepracovala jej na prestižní GT Convertible. V žádném případě nejde o nějaký zmetek, jak je to vidět u amerických rádoby tunerů v pořadech typu „Pimp my ride“, kde odstranění střechy probíhá jednoduchým uříznutím „flexkou“ a ostré hrany jen zakitují… Škoda mluvit.

Holandský tuner šel správnou cestou: kompletně přepracoval celou karosérii, zpevnil rám předního skla a přidal potřebné výztuhy. Došlo i na modifikaci pohonné jednotky, sériový výkon 456 kW (620 k) při 7600 ot/min byl navýšen přečipováním řídící jednotky a výměnou výfukového systému na 478 kW (650 k).

Komu by tento výkon nestačil, může si za tučný příplatek objednat druhý kit pohonné jednotky, který vedle rozsáhlého tuningu celého agregátu obsahuje i dvojici turbodmychadel a výkon se rázem vyšplhá o 100 k na celkových 551 kW (750 k).

Došlo i na modifikaci pohonné jednotky, sériový výkon 456 kW (620 k) při 7600 ot/min byl navýšen přečipováním řídící jednotky a výměnou výfukového systému na 478 kW (650 k)

Vandenbrink GT Convertible bude ale velkou raritou jen pro pár vyvolených této planety, protože jen cena úprav se vyšplhá téměř na jeden milion dolarů. Když k tomu připočtete samotnou cenu vozu, je jasné, že objednávky nebudou chodit po tuctech.

Fotogalerie

Vandenbrink GT Convertible: otevřené Ferrari 599 GTB: fotka 1

 
Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.